Tennis live scores & tennis stats

atp single Hard Australia Melbourne sets 1 2 3 4 5
19:00
1st round
Philipp Kohlschreiber  
Marco Cecchinato  
19:00
1st round
Roberto Bautista Agut [15]  
Stefano Travaglia  
19:00
1st round
Emilio Gomez [q]  
Marin Cilic [27]  
19:00
1st round
Diego Sebastian Schwartzman [13]  
Filip Krajinovic  
19:00
1st round
Botic Van De Zandschulp  
Jan-Lennard Struff  
19:00
1st round
Christopher O'Connell [WC]  
Hugo Gaston  
19:00
1st round
Ugo Humbert [29]  
Richard Gasquet  
19:00
1st round
Timofey Skatov [q]  
Norbert Gombos [q]  
20:10
1st round
Steve Johnson  
Jordan Thompson  
20:10
1st round
Joao Sousa [LL]  
Jannik Sinner [11]  
20:10
1st round
Benoit Paire  
Thiago Moura Monteiro  
20:10
1st round
Roberto Carballes Baena  
Richard Berankis  
20:10
1st round
Andrey Rublev [5]  
Gianluca Mager  
21:00
1st round
Grigor Dimitrov [26]  
Jiri Lehecka [q]  
21:30
1st round
Henri Laaksonen  
Daniil Medvedev [2]  
21:30
1st round
Maxime Cressy  
John Isner [22]  
22:10
1st round
Daniel Evans [24]  
David Goffin  
22:10
1st round
Damir Dzumhur [LL]  
Pablo Andujar  
22:10
1st round
Taro Daniel [q]  
Tomas Barrios Vera [q]  
22:10
1st round
Casper Ruud [8]  
Alex Molcan  
22:10
1st round
Emil Ruusuvuori  
Felix Auger Aliassime [9]  
22:10
1st round
Tomas Machac [q]  
Juan Manuel Cerundolo  
23:00
1st round
Nikoloz Basilashvili [21]  
Andy Murray [WC]  
23:30
1st round
Andreas Seppi  
Kamil Majchrzak  
23:30
1st round
Maximilian Marterer [q]  
Taylor Harry Fritz [20]  
23:30
1st round
Frances Tiafoe  
Marco Trungelliti [q]  
23:30
1st round
Alexei Popyrin  
Arthur Rinderknech  
23:30
1st round
Alejandro Davidovich Fokina  
Alex Bolt [WC]  
23:30
1st round
Sebastian Baez  
Albert Ramos-Vinolas  
03:00
1st round
Liam Broady [q]  
Nick Kyrgios  
03:00
1st round
Lorenzo Musetti  
Alex De Minaur [32]  
04:10
1st round
Mikael Ymer  
Stefanos Tsitsipas [4]  
atp single Clay Chile Concepcion Challenger sets 1 2 3 4 5
13:00
1st round
Matias Franco Descotte [ALT]  
Felipe Hernandez [q]  
10:00
1st round
Miguel-Angel Reyes-Varela [q]  
Nicolas Moreno De Alboran  
10:00
1st round
Daniel Dutra Da Silva  
Francisco Cerundolo [4WC]  
10:00
1st round
Roman Andres Burruchaga [ALT]  
Cristian Rodriguez [ALT]  
11:20
1st round
Hugo Dellien [1WC]  
Cristobal Castro [q]  
11:20
1st round
Nicolas Alvarez  
Diego Hidalgo [ALT]  
atp single I. hard Italy Forli 3 Challenger sets 1 2 3 4 5
04:00
1st round
Antoine Escoffier [q]  
Cedrik-Marcel Stebe  
04:00
1st round
Kaichi Uchida [q]  
Altug Celikbilek [4]  
05:30
1st round
Andrea Arnaboldi  
Daniel Masur [7]  
07:00
1st round
Vasek Pospisil [1]  
Evan Furness [LL]  
07:00
1st round
Gregoire Barrere [5]  
Jay Clarke  
08:30
1st round
Cem Ilkel [3]  
Lukas Rosol [q]  
08:30
1st round
Andrea Pellegrino [WC]  
Lukas Lacko [8]  
10:00
1st round
Franco Agamenone  
Marius Copil [q]  
atp single Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
18:00
1st round
Marsel Ilhan  
Bogdan Ionut Apostol [7]  
18:00
1st round
Ji Sung Nam [5]  
Grigoriy Lomakin  
18:00
1st round
Peter Heller [4]  
Oleksandr Ovcharenko  
18:00
1st round
Davide Galoppini  
Sarp Agabigun [WC]  
18:00
1st round
Koray Kirci [WC]  
Jorge Martinez Martinez  
18:00
1st round
Alexis Gautier [1]  
Mircea-Alexandru Jecan  
18:00
1st round
Benjamin Winter Lopez  
Stefan Palosi  
03:00
1st round
Maciej Rajski  
Carlos Lopez Montagud  
03:00
1st round
S Mert Ozdemir [WC]  
Ben Patael [6]  
03:30
q 2
Cheong-Eui Kim  
Davide Gabrielli  
03:30
q 2
Marlon Vankan  
Jesse De Jager  
03:30
q 2
Andrea Picchione  
Mahdi Behboodi  
03:30
q 2
Gerard Planelles Ripoll  
Alberto Morolli  
03:30
q 2
Mihailo Savic  
Shinnosuke Hiramatsu  
03:30
q 2
Petar Belosevic  
Tommaso Carnevale-Miino  
05:00
qual.
Paul Woerner  
Umut Akkoyun  
05:00
qual.
Runhao Hua  
Juan Pablo Canas Garcia  
06:30
qual.
Antonio Massara  
Nicolo Pozzani  
atp single Clay Egypt M15 Cairo sets 1 2 3 4 5
05:00
qual.
Tomislav Jotovski  
Akram El Sallaly  
05:00
qual.
Matteo De Vincentis  
Samir Hamza Reguig  
05:00
qual.
Yu Hsiou Hsu  
Aleksandr Lobanov  
05:00
qual.
Faris Zakaryia  
Daniel Litvinov  
05:00
qual.
Stefanos Sakellaridis  
Simone Agostini  
05:00
qual.
Lukas Palovic  
Hanyi Liu  
atp single I. hard Russia M15 Kazan sets 1 2 3 4 5
18:00
1st round
Ivan Nedelko [1]  
Timur Kiuamov  
18:00
1st round
Savriyan Danilov [5]  
Martin Borisiouk  
18:00
1st round
Pavel Verbin  
Mikhail Fufygin  
05:30
qual.
Leonid Sheyngezikht  
Danil Spasibo  
05:30
qual.
Nikita Volonski  
Egor Khotchenkov  
05:30
qual.
Aristarkh Safonov  
Andrey Uvarov  
06:30
1st round
Alexander Vasilenko [7]  
Sebastian Dominko  
06:30
1st round
Mikalai Haliak  
Yan Sabanin  
06:30
1st round
Daniil Glinka  
Alibek Kachmazov [3]  
06:30
1st round
Egor Agafonov  
Matvey Minin  
07:00
qual.
Aliaksandr Liaonenka  
Ilya Rudiukov  
07:00
qual.
Daniel Ibragimov  
Svyatoslav Gulin  
07:00
qual.
Alexander Stepin  
Egor Noskin  
atp single Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
18:00
1st round
Marat Deviatiarov  
Sebastian Gima  
18:00
1st round
Nicolae Frunza [5]  
Yassine Bejia [WC]  
18:00
1st round
Alexander Weis [1]  
Omar Giacalone  
18:00
1st round
Hazem Naow  
Federico Iannaccone  
18:00
1st round
Stefano Battaglino  
Valentin Lapalu [q]  
18:00
1st round
Alessandro Ingarao  
Raphael Collignon [q]  
18:00
1st round
Ali Habib [q]  
Aziz Ouakaa  
18:00
1st round
Xiaofei Wang [q]  
Giovanni Oradini [WC]  
18:00
1st round
Pietro Marino [q]  
Alexis Musialek [6]  
18:00
1st round
Szymon Kielan [q]  
Mathieu Scaglia [q]  
18:00
1st round
Marko Topo  
Benjamin Lock [2WC]  
18:00
1st round
Gabriele Piraino [q]  
Valentin Vacherot [3]  
04:00
1st round
Daniele Capecchi [4]  
Marco Brugnerotto  
04:00
1st round
Bu Yunchaokete [WC]  
Robin Bertrand  
04:00
1st round
Mattia Bellucci [7]  
Hanwen Li  
04:00
1st round
Adam Jurajda  
Naoki Tajima [8]  
atp single Hard Tunisia M25 Monastir sets 1 2 3 4 5
18:00
1st round
Tim Sandkaulen [q]  
Calvin Hemery [4]  
04:30
1st round
Alexander Donski  
Yunseong Chung [6]  
04:30
1st round
Filip Cristian Jianu [1]  
Gleb Sakharov  
04:30
1st round
Harold Mayot [8]  
Hamad Medjedovic  
04:30
1st round
Nicholas David Ionel [7]  
Carlos Sanchez Jover  
06:00
1st round
Laurent Lokoli  
Francesco Passaro  
atp single I. hard Lithuania M25 Vilnius sets 1 2 3 4 5
03:00
1st round
Jeroen Vanneste  
Denis Yevseyev [5]  
03:00
1st round
Lucas Gerch  
Lucas Catarina [3]  
03:00
1st round
Antoine Bellier  
Michael Vrbensky [2]  
04:30
1st round
Ergi Kirkin [1]  
Daniel Cukierman  
04:30
1st round
Fabian Marozsan [4]  
Guy Den Ouden  
04:30
1st round
Peter Fajta  
Marek Gengel [7]  
06:00
1st round
Kristjan Tamm [WC]  
Ivan Liutarevich [LL]  
06:00
1st round
Otto Virtanen [6]  
Michal Dembek  
06:00
1st round
Pijus Vaitiekunas [WC]  
Patrik Niklas-Salminen  
08:00
1st round
David Poljak [8]  
Tom Kocevar-Desman [q]  
08:00
1st round
Tadas Babelis [WC]  
Pavel Nejedly  
08:00
1st round
Daniel Rincon [q]  
Arslanbek Temirhanov [q]  
09:30
1st round
Gabriel Decamps  
Tibo Colson [q]  
09:30
1st round
Karl Friberg [q]  
Ainius Sabaliauskas [WC]  
09:30
1st round
Robert Strombachs [q]  
Aleksandr Bulitski [q]  
11:00
1st round
Henri Squire  
Julius Tverijonas [q]  
atp double Clay Chile Concepcion Challenger sets 1 2 3 4 5
10:00
1st round
Andrej Martin/Tristan-Samuel Weissborn [3]  
Gonzalo Lama/Nicolas Moreno De Alboran  
10:00
1st round
Daniel Elahi Galan/Facundo Mena  
Diego Hidalgo/Cristian Rodriguez [4]  
10:00
1st round
Francisco Cerundolo/Camilo Ugo Carabelli  
Ignacio Antonio Becerra Otarola/Nicolas Iraira [WC]  
10:00
1st round
Hugo Dellien/Carlos Gomez-Herrera  
Daniel Dutra Da Silva/Pedro Sakamoto  
10:00
1st round
Gonzalo Achondo/Victor Nunez [WC]  
Sergio Galdos/Alexander Merino  
10:00
1st round
Boris Arias/Wilson Leite  
Matias Franco Descotte/Gonzalo Villanueva  
atp double I. hard Italy Forli 3 Challenger sets 1 2 3 4 5
05:20
1st round
Robert Galloway/Max Jacob Schnur [1]  
Quentin Halys/Albano Olivetti  
11:00
1st round
Luca Margaroli/Kacper Zuk  
Lorenzo Angelini/Riccardo Ercolani [WC]  
11:30
1st round
Carlo Alberto Caniato/Christian Capacci [WC]  
Jonas Forejtek/Jelle Sels  
atp double Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
18:00
1st round
Umut Akkoyun/Calin Manda  
Sarp Agabigun/Peter Heller  
18:00
1st round
Bogdan Ionut Apostol/Paul Woerner  
Daniil Golubev/Grigoriy Lomakin [4]  
18:00
1st round
Tuna Altuna/Antonio Massara  
Dragos Nicolae Madaras/Oleksandr Ovcharenko  
18:00
1st round
Miguel Fernando Pereira/Marlon Vankan  
Marsel Ilhan/Koray Kirci  
06:00
1st round
Berk Ilkel/S Mert Ozdemir [WC]  
Seong Chan Hong/Ji Sung Nam [2]  
07:30
1st round
Giovanni Fonio/Davide Galoppini [3]  
Runhao Hua/Cheong-Eui Kim  
07:30
1st round
Cezar Cretu (ROU)/Mircea-Alexandru Jecan [1]  
Carlos Lopez Montagud/Benjamin Winter Lopez  
atp double Clay Egypt M15 Cairo sets 1 2 3 4 5
18:00
1st round
Marco De Rosa/Noah Perfetti Perfetti Noah [WC]  
Alexandr Binda/Petr Nesterov  
18:00
1st round
Oleg Khotkov/Daniel Litvinov  
Yu Hsiou Hsu/Tsung-Hao Huang [3]  
05:30
1st round
Andrey Chepelev/Denys Klok [4]  
Gabriele Bosio/Marcello Serafini  
05:30
1st round
Michalis Sakellaridis/Stefanos Sakellaridis  
Nico Mostardi/Faris Zakaryia  
05:30
1st round
Riccardo Bonadio/David Pichler [1]  
Maxence Beauge/Lucas Bouquet  
05:30
1st round
Karim Ibrahim/Sherif Makhlouf [WC]  
Nikita Filatov/Aleksandr Lobanov [WC]  
05:30
1st round
Juan Manuel Benitez Chavarriaga/Ray Ho  
Gergely Madarasz/Peter Nagy [2]  
06:00
1st round
Dennis Dragomirov/Lucas Krainer  
Maximus Jones/Vladimir Uzhylovsky  
atp double I. hard Russia M15 Kazan sets 1 2 3 4 5
18:00
1st round
Mikhail Fufygin/Maxim Ratniuk [3]  
Radimir Lutkovskii/Aristarkh Safonov [WC]  
18:00
1st round
Ilia Simakin/Maxim Zhukov  
Bogdan Bobrov/Mikalai Haliak  
18:00
1st round
Sergey Bolotov/Sanjar Fayziev  
Egor Agafonov/Daniel Ibragimov  
08:00
1st round
Danil Spasibo/Pavel Verbin  
Ivan Denisov/Egor Novikov  
09:30
1st round
Martin Borisiouk/Egor Noskin  
Timur Kiuamov/Marat Sharipov (RUS) [4]  
atp double Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
18:00
1st round
Mattia Bellucci/Federico Iannaccone  
Omar Giacalone/Alexis Musialek  
18:00
1st round
Loic Cloes/Marat Deviatiarov [4]  
Pietro Marino/Gabriele Piraino [WC]  
18:00
1st round
Robin Bertrand/Axel Garcian  
Nicolae Frunza/Sebastian Gima  
05:30
1st round
Benjamin Lock/Courtney John Lock [1]  
Raphael Collignon/Michal Mikula  
05:30
1st round
Szymon Kielan/Hazem Naow  
Florent Bax/Valentin Lapalu  
06:30
1st round
Marco Brugnerotto/Davide Pozzi  
Vitali Chvets/Kirill Mishkin [WC]  
07:00
1st round
Valentin De Carvalho/Anis Ghorbel [WC]  
Daniele Capecchi/Alexander Weis [3]  
07:30
1st round
Stefano Battaglino/Alessandro Ingarao  
Naoki Tajima/Kaito Uesugi [2]  
atp double Hard Tunisia M25 Monastir sets 1 2 3 4 5
07:00
1st round
Zi Hui Chen/Ki Lung Ng [WC]  
Constantin Frantzen/Tim Sandkaulen  
07:00
1st round
Bharath Nishok Kumaran/Linghao Zhang  
Theo Arribage/Titouan Droguet [4]  
07:00
1st round
Cesar Bourgois/Elgin Khoeblal  
Dominik Recek/Maceo Simpson  
07:30
1st round
Boris Butulija/Gleb Sakharov  
Sam Bakker/Joris Hoogland [WC]  
08:30
1st round
Dan Added/Skander Mansouri [1]  
Zvonimir Babic/Alexander Donski  
08:30
1st round
Preston Connor/Rishabdev Raman [WC]  
Nicholas David Ionel/Lukas Neumayer  
08:30
1st round
Yunseong Chung/Sho Shimabukuro [3]  
Harold Mayot/Valentin Royer  
atp double I. hard Lithuania M25 Vilnius sets 1 2 3 4 5
18:00
1/4
Vesa Ahti/Oskar Antinheimo  
Ivan Liutarevich/Denis Yevseyev [2]  
<