atp single Clay Brazil Brazil F5 (Mogi sets 1 2 3 4 5
18:00
1st round
Gabriel Ciro Da Silva  
Christian Lindell [4]  
atp single I. hard Belgium Antwerp sets 1 2 3 4 5
06:20
qual.
Marcel Granollers  
Salvatore Caruso  
06:20
qual.
Felix Auger Aliassime  
Sergiy Stakhovsky  
09:00
1st round
Leonardo Mayer  
Vasek Pospisil  
11:00
1st round
Mackenzie Mcdonald  
Nicolas Jarry  
11:00
1st round
Jaume Antoni Munar Clar  
Jiri Vesely  
atp single I. hard Sweden Stockholm sets 1 2 3 4 5
06:00
qual.
Oscar Otte  
Jurgen Zopp  
06:00
qual.
Alexei Popyrin  
Matthias Bachinger  
07:20
qual.
Julien Benneteau  
Ernests Gulbis  
07:20
qual.
Peter Polansky  
Andrea Arnaboldi  
10:00
1st round
Denis Kudla  
Guillermo Garcia-Lopez  
atp single Carpet Germany Ismaning Challenger sets 1 2 3 4 5
06:30
qual.
Szymon Walkow  
Johannes Haerteis  
07:00
qual.
Tristan Lamasine  
Albano Olivetti  
07:50
qual.
Hugo Voljacques  
Alexander Erler  
08:20
qual.
Lukas Klein  
Geoffrey Blancaneaux  
09:50
1st round
Christopher Heyman  
Benjamin Bonzi  
10:40
1st round
Quentin Halys [7]  
James Ward  
11:20
1st round
Gleb Sakharov  
Ricardo Ojeda Lara  
atp single Hard Izrael Israel F14 (Meitar) sets 1 2 3 4 5
18:00
1st round
Fabrizio Ornago [1]  
Amaury Delmas [q]  
18:00
1st round
Claudio Fortuna [7]  
Guy Den Heijer  
18:00
1st round
Igor Smilansky  
Guy Dagan [WC]  
18:00
1st round
Edan Leshem [3WC]  
Jordan Hasson [WC]  
18:00
1st round
Shahar Elbaz [q]  
Matias Franco Descotte [2]  
18:00
1st round
Yankel Zemel [q]  
Or Ram-Harel  
18:00
1st round
Ben Patael [q]  
Francesco Ferrari  
18:00
1st round
Baptiste Crepatte [5]  
Emmanuel Luria [q]  
18:00
1st round
Aidan Mchugh  
Mark Whitehouse [8]  
18:00
1st round
Tyler Lu  
Alec Deckers [q]  
18:00
1st round
Ryan Nijboer  
Lucas Catarina [4]  
atp single Clay Italy Italy F32 (Santa sets 1 2 3 4 5
18:00
1st round
Mateo Nicolas Martinez  
Bruno Sant'Anna [7]  
18:00
1st round
Nerman Fatic  
Jacopo Berrettini [WC]  
18:00
1st round
Pol Toledo Bague [8]  
Mattia Frinzi [WC]  
18:00
1st round
Adrian Obert [q]  
Germain Gigounon [4]  
18:00
1st round
Stefano Baldoni [q]  
Edoardo Eremin [SE]  
18:00
1st round
Nicolae Frunza [q]  
Andrea Basso [5]  
18:00
1st round
Raul Brancaccio [1]  
Marc Giner  
18:00
1st round
Mike Loccisano [WC]  
Enrico Dalla Valle [WC]  
11:00
1st round
Riccardo Balzerani  
Ronald Slobodchikov  
atp single I. hard Russia Moscow sets 1 2 3 4 5
10:00
1st round
Adrian Mannarino  
Evgeny Karlovskiy [WC]  
atp single Hard Portugal Portugal F21 (Sao sets 1 2 3 4 5
08:00
1st round
Luke Johnson [7]  
Yan Bondarevskiy  
08:00
1st round
Franco Capalbo  
Matvey Minin  
08:00
1st round
Marc Dijkhuizen  
Frederico Gil [2]  
08:00
1st round
Tiago Cacao [3]  
Joao Graca [WC]  
09:30
1st round
Franco Emanuel Egea [5]  
Simon Carr  
09:30
1st round
Raphael Baltensperger  
Gabriel Schmidt  
09:30
1st round
Mats Rosenkranz  
Frederik Press [6]  
wta single Hard Turkey Antalya sets 1 2 3 4 5
04:30
qual.
Bulay Ecem Cakalli  
Zeynep Naz Ozturk  
wta single I. hard Luxembourg Luxembourg sets 1 2 3 4 5
06:30
qual.
Kristyna Pliskova  
Tereza Smitkova  
06:30
qual.
Jessika Ponchet  
Eugenie Bouchard  
08:30
1st round
Pauline Parmentier  
Viktorija Golubic  
10:00
1st round
Vera Lapko  
Carina Witthoeft  
wta single Carpet Portugal Cantanhede sets 1 2 3 4 5
06:00
qual.
Mina Matsuba  
Alexia Witthaus Vine  
06:00
qual.
Katharina Hering  
Victoria Mikhaylova  
06:00
qual.
Anastasiya Mulder-Syrovatskaia  
Chloe Compson  
06:00
qual.
Manca Pislak  
Marta Simoes  
06:00
qual.
Laia Conde Monfort  
Aminata Sall  
06:00
qual.
Xenia De Luna  
Maria Sotomayor Chicote  
06:00
qual.
Carolina Azadinho  
Eva Beyebach Munoz  
06:00
qual.
Sebastianna Scilipoti  
Diana Zivulovic  
wta single Hard USA Florence sets 1 2 3 4 5
10:00
q 2
Jennifer Elie  
Layne Sleeth  
10:00
q 2
Jessy Rompies  
Louisa Chirico  
10:00
q 2
Amanda Rodgers  
Kelley Anderson  
10:00
q 2
Barbara Gatica  
Kylie Collins  
10:00
q 2
Hanna Chang  
Abigail Forbes  
10:00
q 2
Sanyukta Gawande  
Julia Elbaba  
10:00
q 2
Mccartney Kessler  
Anna Turati  
10:00
q 2
Katie Volynets  
Zoe Cauthen  
11:30
q 2
Paula Cristina Goncalves  
Aymet Uzcategui  
11:30
q 2
Chanelle Van Nguyen  
Madison Harrison  
11:30
q 2
Nikita Uberoi  
Safiya Carrington  
11:30
q 2
Alice Garcia  
Victoria Muntean  
11:30
q 2
Rasheeda Mcadoo  
Chieh-Yu Hsu  
11:30
q 2
Bianca Turati  
Josephine Kuhlman  
11:30
q 2
Felicity Maltby  
Hailey Baptiste  
11:30
q 2
Katarina Kozarov  
Arianne Hartono  
wta single Carpet Japan Hamamatsu sets 1 2 3 4 5
18:00
1st round
Mana Ayukawa  
Momoko Kobori  
18:00
1st round
Riko Sawayanagi  
Kisa Yoshioka  
18:00
1st round
Julyette Steur  
Hiromi Abe  
18:00
1st round
Risa Ushijima  
Michika Ozeki  
18:00
1st round
Emily Appleton  
Susan Bandecchi  
18:00
1st round
Mei Yamaguchi  
Hua-Chen Lee  
18:00
1st round
Naomi Cheong  
Akari Kakizawa  
18:00
1st round
Yui Saito  
Haruna Arakawa  
wta single I. hard France Joue Les Tours sets 1 2 3 4 5
07:30
1st round
Mylene Halemai  
Margot Yerolymos  
09:00
1st round
Jesika Maleckova  
Lou Brouleau  
10:30
1st round
Miriam Kolodziejova  
Julie Gervais  
11:00
1st round
Jaqueline Cristian  
Diana Marcinkevica  
wta single I. hard Russia Moscow sets 1 2 3 4 5
06:30
qual.
Silvia Soler-Espinosa  
Natalia Vikhlyantseva  
06:30
1st round
Anastasia Pavlyuchenkova  
Ajla Tomljanovic  
08:00
qual.
Vera Zvonareva  
Ivana Jorovic  
08:30
1st round
Anett Kontaveit  
Anastasia Potapova  
09:30
1st round
Aliaksandra Sasnovich  
Mihaela Buzarnescu  
11:00
1st round
Anastasija Sevastova  
Magdalena Rybarikova  
wta single Hard Tunisia Monastir sets 1 2 3 4 5
04:30
qual.
Kristyna Hrabalova  
Elena Di Battista  
04:30
qual.
Carola Cavelli  
Ilaria Sposetti  
04:30
qual.
Jane Stewart  
Angelina Graovac  
04:30
qual.
Vittoria Pastorino  
Nikola Tomanova  
07:00
qual.
Annick Melgers  
Justine Bryson  
07:00
qual.
Hind Abdelouahid  
Mey Ayari  
07:00
qual.
Danique Baart  
Santa Strombach  
07:00
qual.
Linda Cagnazzo  
Kelia Le Bihan  
wta single Hard Izrael Ofakim sets 1 2 3 4 5
04:30
qual.
Katarina Kuzmova (2001)  
Iveta Dapkute  
wta single Clay Italy Santa Margherita Di sets 1 2 3 4 5
09:00
qual.
Martina Caregaro  
Vanda Lukacs  
09:00
qual.
Carolina M. Alves  
Daria Frayman  
09:00
qual.
Lisa Matviyenko  
Siqi Cao  
09:00
qual.
Thaisa Grana Pedretti  
Anna Ureke  
09:00
qual.
Barbora Palcatova  
Martina Spigarelli  
09:00
qual.
Lea Boskovic  
Eduarda Piai  
09:00
qual.
Shuyue Ma  
Angelica Raggi  
10:30
qual.
Wushuang Zheng  
Stephanie Wagner  
wta single Clay Spain Seville sets 1 2 3 4 5
05:10
qual.
Aleksandrina Naydenova  
Anastasiya Komardina  
06:10
qual.
Caroline Werner  
Andreea Mitu  
06:40
qual.
Rebeka Masarova  
Pia Cuk  
wta single Hard Egypt Sharm El Sheikh sets 1 2 3 4 5
04:00
qual.
Katarzyna Pitak  
Kiara Petrovicka  
04:00
qual.
Eliz Maloney  
Jenny Duerst  
04:00
qual.
Olivia Elliott  
Ivana Sebestova  
04:00
qual.
Jantje Tilbuerger  
Amber Washington  
04:00
qual.
Sasha Hill  
Yulia Sokolovskaya  
04:00
qual.
Alisa Kummel  
Libby Muma  
06:00
qual.
Ziyu Wang  
Gaia Squarcialupi  
06:00
qual.
Francesca Rumi  
Tamara Bizhukova  
atp double I. hard Belgium Antwerp sets 1 2 3 4 5
09:00
1st round
Robin Haase/Matwe Middelkoop [3]  
Guido Pella/Diego Sebastian Schwartzman  
atp double I. hard Sweden Stockholm sets 1 2 3 4 5
10:00
1st round
Ken Skupski/Neal Skupski [4]  
Frederik Nielsen/Joe Salisbury  
atp double Carpet Germany Ismaning Challenger sets 1 2 3 4 5
09:00
1st round
Daniel Masur/Christian Seraphim [WC]  
Jeremy Jahn/Marc Sieber [WC]  
atp double I. hard Russia Moscow sets 1 2 3 4 5
07:00
1st round
Roman Jebavy/Martin Klizan  
Austin Krajicek/Rajeev Ram [2]  
10:00
1st round
Julio Peralta/Horacio Zeballos [1]  
Evgeny Donskoy/Ivan Gakhov [WC]  
atp double Hard China Ningboo Challenger sets 1 2 3 4 5
02:40
1st round
Hsien-Yin Peng/Sonchat Ratiwatana [4]  
Yecong He/Di Wu [WC]  
wta double I. hard Luxembourg Luxembourg sets 1 2 3 4 5
08:30
1st round
Cornelia Lister/Eva Wacanno  
Akgul Amanmuradova/Ekaterina Yashina  
10:00
1st round
Greetje Minnen/Alison Van Uytvanck  
Dalila Jakupovic/Renata Voracova  
wta double I. hard Russia Moscow sets 1 2 3 4 5
06:30
1st round
Darija Jurak/Raluca Olaru  
Kaitlyn Christian/Sabrina Santamaria  
08:00
1st round
Irina Khromacheva/Nina Stojanovic  
Kristina Mladenovic/Galina Voskoboeva