Tennis live scores & tennis stats

atp single Clay Italy Biella Challenger sets 1 2 3 4 5
04:00
1st round
Lukas Lacko  
Filip Horansky  
04:00
1st round
Ramkumar Ramanathan  
Christopher O'Connell [2]  
04:00
1st round
Juan Pablo Varillas [8]  
Carlos Alcaraz Garfia  
05:30
1st round
Guillermo Garcia-Lopez  
Juan Pablo Ficovich  
05:30
1st round
Roberto Cid Subervi  
Facundo Bagnis [4]  
05:30
1st round
Gabriele Felline [WC]  
Alexandre Muller [q]  
07:00
1st round
Denis Istomin  
Illya Marchenko  
08:30
1st round
Andrea Collarini  
Andrea Arnaboldi [q]  
09:00
1st round
Paolo Lorenzi [5]  
Stefano Napolitano [WC]  
atp single Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
05:00
1st round
Vasek Pospisil  
Matteo Berrettini [7]  
05:00
1st round
Christian Garin [20]  
Philipp Kohlschreiber  
05:00
1st round
Lloyd Harris  
Alexei Popyrin  
05:00
1st round
Ugo Humbert  
Marc Polmans [LL]  
06:30
1st round
Sam Querrey  
Andrey Rublev [13]  
06:30
1st round
Dusan Lajovic [22]  
Gianluca Mager  
06:30
1st round
Hugo Dellien  
Richard Berankis  
06:30
1st round
Laslo Djere  
Kevin Anderson  
06:30
1st round
Harold Mayot [WC]  
Alejandro Davidovich Fokina  
08:00
1st round
Novak Djokovic [1]  
Mikael Ymer  
08:00
1st round
Quentin Halys [WC]  
Marcos Giron  
08:30
1st round
Roberto Bautista Agut [10]  
Richard Gasquet  
08:30
1st round
Steve Johnson  
Roberto Carballes Baena  
08:30
1st round
Henri Laaksonen [q]  
Pablo Cuevas  
08:30
1st round
Thiago Moura Monteiro  
Nikoloz Basilashvili [31]  
08:30
1st round
Yasutaka Uchiyama  
Attila Balazs  
08:30
1st round
Jaume Antoni Munar Clar  
Stefanos Tsitsipas [5]  
09:30
1st round
Andrej Martin  
Joao Sousa  
10:00
1st round
Gregoire Barrere  
Grigor Dimitrov [18]  
10:00
1st round
Denis Shapovalov [9]  
Gilles Simon  
atp single Carpet France M15 Forbach sets 1 2 3 4 5
18:00
1st round
Igor Sijsling [1]  
Raphael Baltensperger [q]  
18:00
1st round
Hugo Schott [q]  
Clement Tabur  
18:00
1st round
Hendrik Jebens [q]  
Vitaliy Sachko  
18:00
1st round
Luca Castelnuovo [q]  
Roy Smith  
18:00
1st round
Alexis Gautier  
Yannik Steinegger [q]  
18:00
1st round
Ugo Blanchet [q]  
Johan Sebastien Tatlot  
18:00
1st round
Karlo Cubelic [q]  
Daniele Capecchi  
18:00
1st round
Kai Lemstra [q]  
Alexander Erler [7]  
04:00
1st round
Elmar Ejupovic [8]  
Benjamin Dhoe  
05:00
1st round
David Pichler [5]  
Joshua Dous Karpenschif [WC]  
05:00
1st round
Arthur Reymond  
Tobias Simon [2]  
05:00
1st round
Vasil Kirkov  
Robert Strombachs  
06:30
1st round
Boris Fassbender [WC]  
Michael Geerts [3]  
06:30
1st round
Louis Dussin [WC]  
Jakub Paul  
06:30
1st round
Arthur Bouquier [WC]  
Antoine Cornut-Chauvinc [6]  
atp single Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
18:00
1st round
Filip Bergevi  
Mathieu Scaglia [q]  
18:00
1st round
Bogdan Bobrov [3]  
Luca Potenza  
18:00
1st round
Jean Thirouin [8]  
Marius Ruzgas [q]  
18:00
1st round
Petros Tsitsipas [q]  
Kelsey Stevenson  
18:00
1st round
Oscar Moraing [LL]  
Skander Mansouri [2]  
18:00
1st round
Stuart Parker [LL]  
Yaraslav Shyla [q]  
18:00
1st round
Martin Damm  
Alexander Shevchenko [7]  
18:00
1st round
Alexander Kotzen [q]  
Amaury De Beer [WC]  
03:00
1st round
Alexander Pustovit [WC]  
Cyril Vandermeersch [q]  
04:00
1st round
Laurynas Grigelis [5]  
Mats Rosenkranz  
04:00
1st round
Ignacio Monzon  
Fermin Tenti [6]  
04:00
1st round
Aziz Ouakaa [WC]  
Kristjan Tamm  
04:00
1st round
Thiago Agustin Tirante  
Kirill Kivattsev  
05:30
1st round
Tom Kocevar-Desman  
Cayetano March  
05:30
1st round
Matias Franco Descotte  
Daniel Michalski [4]  
07:00
1st round
Aziz Dougaz [1]  
Moez Echargui [WC]  
atp single Clay Czech Republic M25 Pardubice sets 1 2 3 4 5
06:00
1st round
Jan Satral  
Camilo Ugo Carabelli  
06:00
1st round
Rayane Roumane  
Markus Eriksson [6]  
06:00
1st round
Juan Manuel Cerundolo  
Nikolas Sanchez-Izquierdo  
07:30
1st round
Christian Lindell  
Viktor Durasovic  
07:30
1st round
Lukas Klein [4]  
Andrew Paulson [WC]  
atp single Clay Croatia Split Challenger sets 1 2 3 4 5
04:00
1st round
Martin Klizan [6]  
Constant Lestienne  
04:00
1st round
Pedja Krstin [q]  
Botic Van De Zandschulp [7]  
04:00
1st round
Tomas Martin Etcheverry [SE]  
Altug Celikbilek [q]  
05:30
1st round
Viktor Troicki  
Tatsuma Ito [8]  
05:30
1st round
Ernesto Escobedo  
Francisco Cerundolo  
05:30
1st round
Ulises Blanch  
Frederico Ferreira Silva  
07:00
1st round
Bradley Klahn [3]  
Peter Polansky  
07:00
1st round
Nino Serdarusic [WC]  
Alessandro Giannessi  
08:30
1st round
Malek Jaziri [q]  
Jozef Kovalik [2]  
wta single Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
06:00
1st round
Monica Niculescu [q]  
Danielle Rose Collins  
06:00
1st round
Timea Babos  
Ana Bogdan  
06:00
1st round
Alison Van Uytvanck  
Rebecca Peterson  
06:00
1st round
Jennifer Brady [21]  
Clara Tauson [q]  
06:00
1st round
Mayar Sherif [q]  
Karolina Pliskova [2]  
06:00
1st round
Nao Hibino  
Marta Kostyuk [q]  
06:00
1st round
Jelena Ostapenko  
Madison Brengle  
07:30
1st round
Laura Siegemund  
Kristina Mladenovic  
07:30
1st round
Donna Vekic [26]  
Irina Maria Bara [q]  
07:30
1st round
Elena Rybakina [14]  
Sorana Cirstea  
08:00
1st round
Julia Goerges  
Alison Riske [19]  
08:00
1st round
Zarina Diyas  
Ons Jabeur [30]  
08:00
1st round
Kateryna Kozlova  
Paula Badosa Gibert  
08:00
1st round
Fiona Ferro  
Heather Watson  
08:00
1st round
Liudmila Samsonova  
Sofia Kenin [4]  
08:30
1st round
Sloane Stephens [29]  
Vitalia Diatchenko  
10:00
1st round
Daria Kasatkina  
Harmony Tan [WC]  
10:30
1st round
Pauline Parmentier [WC]  
Veronika Kudermetova  
10:30
1st round
Petra Martic [13]  
Misaki Doi  
10:30
1st round
Aryna Sabalenka [8]  
Jessica Pegula  
wta single Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
18:00
1st round
Dia Evtimova [5]  
Katarina Kuzmova (2001)  
18:00
1st round
Chiraz Bechri [WC]  
Radka Zelnickova  
18:00
1st round
Ekaterina Vishnevskaya  
Mina Hodzic  
18:00
1st round
Anna Ukolova  
Katherine Westbury  
18:00
1st round
Laetitia Pulchartova  
Darja Semenistaja  
18:00
1st round
Maja Radenkovic [q]  
Maria Lourdes Carle [3]  
18:00
1st round
Laura Boehner [WC]  
Anastasia Sukhotina [6]  
18:00
1st round
Olivia Gram [q]  
Darya Astakhova [2]  
03:00
1st round
Kathleen Kanev  
Lulu Sun [q]  
04:00
1st round
Ines Ibbou [4]  
Maria Tanasescu  
04:00
1st round
Alice Robbe [7]  
Wiem Boubaker [WC]  
05:30
1st round
Chiara Catini [q]  
Anna Ureke [8]  
05:30
1st round
Shalimar Talbi [1]  
Marie Villet [q]  
05:30
1st round
Zoe Bourbotte [q]  
Zoe Howard [q]  
05:30
1st round
Alina Michalitsch [q]  
Lilly Elida Haseth [WC]  
07:00
1st round
Kelia Le Bihan  
Louise Kwong  
wta single Hard Portugal W25 Porto sets 1 2 3 4 5
06:00
qual.
Amanda Carreras  
Marina Bassols Ribera  
06:00
qual.
Ana Sofia Sanchez  
Maria Gutierrez Carrasco  
06:00
qual.
Laura Pigossi  
Gergana Topalova  
06:00
qual.
Andrea Lazaro Garcia  
Riya Bhatia  
06:00
qual.
Lisa Ponomar  
Valeriya Strakhova  
07:30
qual.
Katy Dunne  
Carolina Meligeni Alves  
08:00
1st round
Stefania Rubini  
Francisca Jorge [WC]  
08:00
1st round
Chihiro Muramatsu [7]  
Ekaterine Gorgodze  
atp double Clay Italy Biella Challenger sets 1 2 3 4 5
07:00
1st round
Sergio Martos Gornes/Ramkumar Ramanathan [4]  
Gian Marco Moroni/Andrea Pellegrino  
07:00
1st round
Harri Heliovaara/Szymon Walkow  
Pietro Buscaglione/Cesare Carpano [WC]  
08:30
1st round
Facundo Bagnis/Sergio Galdos  
N.Sriram Balaji/Luca Margaroli [3]  
atp double Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
05:00
1st round
Andres Molteni/Hugo Nys  
Sander Gille/Joran Vliegen  
05:00
1st round
Artem Sitak/Igor Zelenay  
Federico Coria/Diego Sebastian Schwartzman  
05:00
1st round
Simone Bolelli/Maximo Gonzalez  
Santiago Gonzalez/Ken Skupski  
06:30
1st round
Benjamin Bonzi/Antoine Hoang [WC]  
Raven Klaasen/Oliver Marach [10]  
06:30
1st round
Frederik Nielsen/Tim Puetz  
Lorenzo Sonego/Stefano Travaglia  
07:00
1st round
Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut [6]  
Max Purcell/Luke Saville  
08:00
1st round
Kevin Krawietz/Andreas Mies [8]  
Alexander Bublik/Mikhail Kukushkin  
08:00
1st round
Jamie Murray/Neal Skupski [13]  
Juan Ignacio Londero/Jiri Vesely  
08:30
1st round
Ariel Behar/Gonzalo Escobar  
Nicholas Monroe/Tommy Paul  
09:30
1st round
James Duckworth/John Millman  
Jeremy Chardy/Fabrice Martin [14]  
09:30
1st round
Luke Bambridge/Ben Mclachlan  
Wesley Koolhof/Nikola Mektic [9]  
09:30
1st round
Mackenzie McDonald/Tennys Sandgren  
Marton Fucsovics/Cameron Norrie  
10:00
1st round
Adrian Mannarino/Benoit Paire  
Frances Tiafoe/Jack Withrow  
10:30
1st round
Enzo Couacaud/Albano Olivetti [WC]  
Jurgen Melzer/Edouard Roger-Vasselin [15]  
10:30
1st round
Daniel Evans/Hubert Hurkacz  
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop  
atp double Carpet France M15 Forbach sets 1 2 3 4 5
08:00
1st round
Hendrik Jebens/Niklas Schell  
Karlo Cubelic/Yannik Steinegger  
09:00
1st round
Benjamin Dhoe/Arthur Reymond  
Alafia Ayeni/Roy Smith  
09:00
1st round
Strong Kirchheimer/Vasil Kirkov  
Patrik Hartmeier/Kai Lemstra  
09:30
1st round
Maxence Broville/Julien De Cuyper [WC]  
Alexander Erler/David Pichler [2]  
10:30
1st round
Arthur Bouquier/Louis Dussin  
Vitaliy Sachko/Robert Strombachs [4]  
10:30
1st round
Ugo Blanchet/Joshua Dous Karpenschif [WC]  
Daniele Capecchi/Luigi Sorrentino  
11:00
1st round
Mats Hermans/Glenn Smits [3]  
Boris Fassbender/Hugo Schott  
atp double Hard Tunisia M15 Monastir sets 1 2 3 4 5
18:00
1st round
Aziz Dougaz/Skander Mansouri [1]  
Constantin Bittoun Kouzmine/Kelsey Stevenson  
18:00
1st round
Anis Ghorbel/Aziz Ouakaa  
Kirill Kivattsev/Luca Potenza  
18:00
1st round
Aristotelis Thanos/Petros Tsitsipas  
Filip Bergevi/Marius Ruzgas  
18:00
1st round
Matias Franco Descotte/Daniel Michalski [3]  
Bogdan Bobrov/Vitalii Shcherba  
07:00
1st round
Aleksei Khomich/Yaraslav Shyla  
Pierre Delage/Cyril Vandermeersch  
08:30
1st round
Laurynas Grigelis/Lukas Mugevicius [WC]  
Martin Damm/Thiago Agustin Tirante [2]  
08:30
1st round
Oscar Moraing/Kristjan Tamm  
Mats Rosenkranz/Tom Schonenberg [WC]  
08:30
1st round
Alexander Shevchenko/Uladzislau Zhuk [WC]  
Ignacio Monzon/Fermin Tenti [4]  
atp double Clay Czech Republic M25 Pardubice sets 1 2 3 4 5
18:00
1st round
Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil  
Cristian Rodriguez/Michael Vrbensky [2]  
18:00
1st round
Jules Okala/Rayane Roumane  
Francisco Comesana/Genaro Alberto Olivieri  
18:00
1st round
Camilo Ugo Carabelli/Matias Zukas [3]  
Antonin Bolardt/Antonin Stepanek  
18:00
1st round
Petr Michnev/Andrew Paulson  
Filip Duda/Petr Nouza  
18:00
1st round
Martin Cuevas/Agustin Velotti  
Viktor Durasovic/David Poljak [4]  
18:00
1st round
Christian Harrison/Toby Alex Kodat [1]  
Vaclav Safranek/Jan Satral  
18:00
1st round
Uladzimir Ignatik/Rio Noguchi  
Sebastian Baez/Yshai Oliel  
18:00
1st round
Jan Jermar/Daniel Paty  
Markus Eriksson/Christian Lindell  
atp double Hard Portugal M25 Porto sets 1 2 3 4 5
09:30
1st round
Nuno Borges/Francisco Cabral  
Stefan Kozlov/Edan Leshem  
09:30
1st round
Roberto Ortega-Olmedo/Pablo Vivero Gonzalez [3]  
Ryan Peniston/Mark Whitehouse  
09:30
1st round
Luis Faria/Joao Monteiro [WC]  
Maximilian Neuchrist/Tsung-Hua Yang [4]  
09:30
1st round
Oscar Jose Gutierrez/Joao Lucas Reis Da Silva  
Luke Johnson/Matteo Martineau [2]  
11:00
1st round
Manuel Goncalves/Hugo Maia [WC]  
Goncalo Falcao/Michail Pervolarakis  
11:00
1st round
Fabio Coelho/Afonso Salgado [WC]  
Fabian Fallert/Johannes Haerteis  
11:00
1st round
Dan Added/Sadio Doumbia [1]  
Alessandro Bega/Jacopo Berrettini  
11:00
1st round
Lucas Gerch/Wilson Leite  
Dayne Kelly/Patrik Niklas-Salminen  
atp double Clay Croatia Split Challenger sets 1 2 3 4 5
07:00
1st round
Martin Klizan/Zdenek Kolar  
Luis David Martinez/Miguel-Angel Reyes-Varela [2]  
08:30
1st round
Mate Delic/Pedja Krstin [WC]  
Treat Conrad Huey/Nathaniel Lammons [3]  
wta double Hard Tunisia W15 Monastir sets 1 2 3 4 5
06:00
1st round
Chiraz Bechri/Ines Ibbou  
Maria Lourdes Carle/Olivia Gram  
07:30
1st round
Kathleen Kanev/Chantal Sauvant  
Laura Boehner/Diana Maria Mihail  
08:00
1st round
Alice Robbe/Marie Villet  
Marija Semenistaja/Anastasia Sukhotina  
wta double Hard Portugal W25 Porto sets 1 2 3 4 5
08:00
1st round
Maria Ines Fonte/Lisa Ponomar [WC]  
Leonie Kung/Valeria Savinykh [3]  
09:30
1st round
Barbara Gatica/Rebeca Pereira  
Chihiro Muramatsu/Ramu Ueda  
09:30
1st round
Francisca Jorge/Olga Parres Azcoitia  
Sarah Beth Grey/Samantha Murray [2]  
09:30
1st round
Tereza Mihalikova/Ankita Raina [1]  
Gabriela Ce/Valeriya Strakhova  
09:30
1st round
Susan Bandecchi/Ylena In-Albon  
Ingrid Gamarra Martins/Beatriz Haddad Maia [WC]  
11:00
1st round
Jamie Loeb/Ana Sofia Sanchez [4]  
Romy Koelzer/Ines Murta [WC]  
11:00
1st round
Jodie Anna Burrage/Olivia Nicholls  
Jana Fett/Erin Routliffe  
11:00
1st round
Jovana Jovic/Xiaodi You  
Carolina Meligeni Alves/Nuria Parrizas-Diaz  
<