Tennis live scores & tennis stats

atp single I. hard France Brest Challenger sets 1 2 3 4 5
14:30
2nd round
Matteo Viola  
Jiri Vesely [12]  
24.10.19
04:00
3rd round
Guillermo Garcia-Lopez [14]  
Roberto Carballes Baena [2]  
24.10.19
04:00
3rd round
Illya Marchenko [q]  
Nino Serdarusic  
24.10.19
04:00
3rd round
Evgeny Donskoy [8]  
Hugo Grenier  
24.10.19
04:00
3rd round
Norbert Gombos [9]  
Jaume Antoni Munar Clar [5]  
24.10.19
04:00
3rd round
Zdenek Kolar  
Antoine Hoang [7]  
atp single I. hard Austria Vienna sets 1 2 3 4 5
24.10.19
08:00
2nd round
Diego Sebastian Schwartzman [5]  
Sam Querrey  
24.10.19
08:20
2nd round
Pablo Carreno-Busta  
Mikhail Kukushkin  
24.10.19
09:40
2nd round
Aljaz Bedene [q]  
Gilles Simon  
24.10.19
11:30
2nd round
Dominic Thiem [1]  
Fernando Verdasco  
atp single I. hard Germany Hamburg Challenger sets 1 2 3 4 5
24.10.19
04:00
3rd round
Filip Horansky [15]  
Elias Ymer [2]  
24.10.19
04:00
3rd round
Gianluca Mager [3]  
Botic Van De Zandschulp  
24.10.19
04:00
3rd round
Jelle Sels [q]  
Daniel Altmaier [WC]  
24.10.19
04:00
3rd round
Bernabe Zapata Miralles  
Viktor Troicki [9]  
atp single Clay Peru Lima Challenger sets 1 2 3 4 5
14:00
2nd round
Joao Domingues [12]  
Tomas Martin Etcheverry  
15:00
2nd round
Marco Cecchinato [1]  
Thiago Seyboth Wild  
23.10.19
20:00
2nd round
Juan Pablo Varillas [10]  
Guilherme Clezar  
24.10.19
11:00
3rd round
Thiago Moura Monteiro [3]  
Yannick Hanfmann [13]  
24.10.19
11:00
3rd round
Federico Coria [7]  
Mario Vilella Martinez [11]  
24.10.19
11:00
3rd round
Joao Menezes [15]  
Leonardo Mayer [2]  
atp single Hard China Liuzhou Challenger sets 1 2 3 4 5
23.10.19
22:00
3rd round
Prajnesh Gunneswaran [1]  
Tung-Lin Wu [15]  
23.10.19
22:00
3rd round
Christopher Eubanks [8]  
Borna Gojo  
23.10.19
22:00
3rd round
Jie Cui  
Jason Jung [3]  
23.10.19
23:00
3rd round
Denis Istomin [9]  
Steven Diez [5]  
23.10.19
23:00
3rd round
Frederico Ferreira Silva [12]  
Danilo Petrovic [7]  
23.10.19
23:00
3rd round
Roman Safiullin [13]  
Alejandro Davidovich Fokina [2]  
24.10.19
00:00
3rd round
Konstantin Kravchuk  
Yuta Shimizu  
24.10.19
00:00
3rd round
Malek Jaziri [4]  
Zhe Li [14]  
atp single Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
23.10.19
18:00
2nd round
Peter Heller [1]  
Mike Urbanija [WC]  
23.10.19
18:00
2nd round
Ronald Slobodchikov [4]  
Naoki Takeda  
24.10.19
03:00
2nd round
Marsel Ilhan [6]  
Vladimir Korolev  
24.10.19
03:00
2nd round
Julien Cagnina [WC]  
Bart Stevens  
24.10.19
03:00
2nd round
Juan Pablo Paz  
Lorenzo Musetti [3]  
24.10.19
03:00
2nd round
Arnaud Bovy  
Davide Galoppini [7]  
24.10.19
04:30
2nd round
Ljubomir Celebic  
Stuart Parker  
24.10.19
04:30
2nd round
Duje Kekez  
Michael Vrbensky [2]  
atp single Clay Spain M15 Benicarlo sets 1 2 3 4 5
23.10.19
18:00
2nd round
Maxime Mora  
Pablo Llamas Ruiz [JR]  
23.10.19
18:00
2nd round
Miguel Damas [q]  
Carlos Sanchez Jover  
23.10.19
18:00
2nd round
Nicolas Alvarez Varona [JR]  
Alexander Zhurbin [2]  
23.10.19
18:00
2nd round
Georgii Kravchenko  
Carlos Gimeno Valero [JR]  
atp single Hard Mexico M15 Cancun sets 1 2 3 4 5
14:30
1st round
Taha Kapadia [WC]  
Fletcher Scott [q]  
16:00
1st round
Cristian Rodriguez [5]  
Siddhant Banthia [q]  
16:00
1st round
Gerardo Lopez Villasenor [4]  
Martin Maldonado [WC]  
16:00
1st round
Aron Pierce  
Juan Sebastian Gomez [6]  
16:00
1st round
Kiranpal Pannu [q]  
Luis Patino  
17:30
1st round
Gregorio Cordonnier [q]  
Mwendwa Mbithi  
17:30
1st round
Skyler Butts  
Alejandro Mendoza [7]  
17:30
1st round
Zane Khan [JR]  
Marco Mania [WC]  
atp single Hard Qatar M15 Doha sets 1 2 3 4 5
23.10.19
18:00
2nd round
Adam Moundir [1]  
Francis Casey Alcantara [q]  
23.10.19
18:00
2nd round
Valentin Guenther  
Karl Friberg  
atp single Carpet Czech Republic M15 Liberec sets 1 2 3 4 5
23.10.19
18:00
2nd round
Stefan Seifert  
Uladzimir Ignatik [2]  
23.10.19
18:00
2nd round
Robin Stanek  
Petr Michnev [q]  
23.10.19
18:00
2nd round
Vaclav Safranek [3]  
Niklas Schell [q]  
23.10.19
18:00
2nd round
Christian Samuelsson [q]  
Emiliano Maggioli [7]  
23.10.19
18:00
2nd round
Michal Dembek [8]  
Antonin Stepanek [WC]  
23.10.19
18:00
2nd round
Petr Nouza [6]  
Michal Konecny  
23.10.19
18:00
2nd round
Jiri Barnat [WC]  
Adrian Bodmer  
23.10.19
18:00
2nd round
Andrew Paulson [JR]  
Evgeny Tyurnev [4]  
atp single Hard Egypt M15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
23.10.19
18:00
2nd round
Karim-Mohamed Maamoun [1]  
Wojciech Marek [JR]  
23.10.19
18:00
2nd round
Haadin Bava [q]  
Marco Mosciatti [q]  
23.10.19
18:00
2nd round
Billy Harris [q]  
Timur Kiuamov  
23.10.19
18:00
2nd round
Boris Pokotilov [q]  
Vladyslav Manafov [6]  
23.10.19
18:00
2nd round
Michael-John Every [LL]  
Julian Ocleppo [2]  
24.10.19
04:00
2nd round
Julian Cash [PR]  
Pablo Vivero Gonzalez [4]  
24.10.19
04:00
2nd round
Daniel Michalski [5]  
Petr Hajek  
atp single Clay Tunisia M15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
23.10.19
18:00
2nd round
Fabrizio Ornago [3]  
Anas Fattar  
23.10.19
18:00
2nd round
Gabriele Maria Noce  
Mariano Navone [q]  
23.10.19
18:00
2nd round
Daniele Capecchi  
Marlon Vankan [LL]  
23.10.19
18:00
2nd round
Franco Feitt [WC]  
Mathieu Perchicot [2]  
23.10.19
18:00
2nd round
Manuel Pena Lopez [5]  
Stefano Battaglino [q]  
23.10.19
18:00
2nd round
Nicholas David Ionel  
Peter Nagy [6]  
atp single Hard USA M25 Fayetteville sets 1 2 3 4 5
14:20
1st round
Evan Song [5]  
Oscar Mesquida Berg [q]  
14:30
1st round
Strong Kirchheimer [6]  
Timo Stodder [q]  
14:40
1st round
Julian Bradley [q]  
Filip Cristian Jianu [4]  
15:40
1st round
Murphy Cassone [q]  
Dominik Kellovsky [q]  
15:50
1st round
Peter Bothwell  
Michael Redlicki [2]  
16:00
1st round
Jacob Dunbar  
Vasil Kirkov [WC]  
16:10
1st round
Justin Butsch  
Connor Farren  
atp single Hard USA M25 Fort Worth sets 1 2 3 4 5
14:10
1st round
Hendrik Jebens [q]  
Dragos Constantin Ignat  
14:40
1st round
Jacob Fearnley [q]  
Rinky Hijikata  
23.10.19
18:00
2nd round
Liam Broady [1]  
Ryan Nijboer  
atp single Hard Tunisia M25 Monastir sets 1 2 3 4 5
24.10.19
05:00
2nd round
Matteo Martineau [8]  
Adam Nagoudi [q]  
24.10.19
05:00
2nd round
Leonardo Taddia [q]  
Markus Eriksson [3]  
atp single I. hard Switzerland Basel sets 1 2 3 4 5
24.10.19
08:00
2nd round
David Goffin [6]  
Reilly Opelka  
24.10.19
09:00
2nd round
Richard Gasquet  
Roberto Bautista Agut [4]  
24.10.19
11:00
2nd round
Stefanos Tsitsipas [3]  
Richard Berankis [q]  
atp single Hard Australia Traralgon Challenger sets 1 2 3 4 5
23.10.19
19:00
3rd round
Hiroki Moriya [12]  
Jay Clarke [7]  
23.10.19
19:00
3rd round
Blake Mott  
Max Purcell [9]  
23.10.19
19:00
3rd round
Sasi Kumar Mukund [10]  
Alejandro Tabilo [8]  
23.10.19
20:00
3rd round
Andrew Harris [6]  
Akira Santillan [11]  
23.10.19
20:00
3rd round
Marc Polmans [4]  
Marcelo Tomas Barrios Vera  
23.10.19
20:00
3rd round
Yosuke Watanuki [15]  
James Duckworth [3]  
23.10.19
21:30
3rd round
Yasutaka Uchiyama [1]  
Shuichi Sekiguchi [14]  
23.10.19
21:30
3rd round
Harry Bourchier [16]  
Tatsuma Ito [2]  
wta single Clay Hungary W100 Szekesfehervar sets 1 2 3 4 5
24.10.19
05:00
2nd round
Martina Trevisan  
Jana Cepelova  
24.10.19
05:00
2nd round
Irina Maria Bara [SE]  
Katarina Zavatska [5]  
24.10.19
06:30
2nd round
Alexandra Cadantu [q]  
Irina-Camelia Begu [4]  
24.10.19
06:30
2nd round
Danka Kovinic [3]  
Viktoriya Tomova  
24.10.19
06:30
2nd round
Marie Benoit [q]  
Tamara Korpatsch [8]  
24.10.19
08:00
2nd round
Veronica Cepede Royg  
Aliona Bolsova [2]  
24.10.19
08:00
2nd round
Jasmine Paolini [7]  
Ylona-Georgiana Ghioroaie [q]  
24.10.19
09:30
2nd round
Victoria Kan [q]  
Kaja Juvan  
wta single Hard Turkey W15 Antalya sets 1 2 3 4 5
23.10.19
18:00
2nd round
Ioana Gaspar [6]  
Veronika Pepelyaeva [q]  
23.10.19
18:00
2nd round
Mariana Drazic  
Daria Kruzhkova [4]  
24.10.19
03:00
2nd round
Gabriella Taylor [1]  
Emily Seibold  
24.10.19
03:00
2nd round
Alexandra Vecic [JR]  
Mira Antonitsch [7]  
24.10.19
03:00
2nd round
Noa Liauw A Fong [5]  
Olivia Gram [WC]  
24.10.19
03:00
2nd round
Vladislava Petrovskaia [q]  
Anastasia Tikhonova [8]  
24.10.19
04:30
2nd round
Yana Mogilnitskaya [q]  
Nika Shytkouskaya  
24.10.19
04:30
2nd round
Ozlem Uslu [WC]  
Dia Evtimova [2]  
wta single Hard USA W15 Austin sets 1 2 3 4 5
14:30
1st round
Kimmi Hance  
Malaika Rapolu [q]  
15:00
1st round
Marta Perez Mur [WC]  
Melany Solange Krywoj [4]  
16:00
1st round
Bianca Turati [1]  
Kailey Evans [JR]  
16:00
1st round
Alexa Ryngler [WC]  
Fiona Crawley [q]  
16:30
1st round
Alexa Noel  
Tijana Spasojevic [WC]  
17:00
1st round
Kylie Mckenzie [WC]  
Anastasia Sysoeva [q]  
23.10.19
18:00
2nd round
Maria Lourdes Carle [3]  
Charlotte Chavatipon  
wta single I. hard Portugal W15 Lousada sets 1 2 3 4 5
23.10.19
18:00
2nd round
Ainhoa Atucha Gomez [4]  
Andre Lukosiute [q]  
23.10.19
18:00
2nd round
Aubane Droguet [JR]  
Linda Noskova [JR]  
23.10.19
18:00
2nd round
Selena Janicijevic [JR]  
Ines Murta [3]  
wta single Hard Mexico W15 Metepec sets 1 2 3 4 5
24.10.19
11:00
2nd round
Kirsten-Andrea Weedon [1]  
Tea Jandric  
24.10.19
11:00
2nd round
Kelly Williford  
Diana Martynov [8]  
24.10.19
11:00
2nd round
Amber Washington  
Akilah James [5]  
wta single Hard Egypt W15 Sharm El sets 1 2 3 4 5
23.10.19
18:00
2nd round
Camilla Rosatello [1]  
Tamara Bizhukova [q]  
23.10.19
18:00
2nd round
Gabriella Mujan  
Ana Bianca Mihaila [q]  
23.10.19
18:00
2nd round
Martyna Kubka [JR]  
Kelia Le Bihan [7]  
24.10.19
04:00
2nd round
Anita Husaric  
Viktoriya Kanapatskaya  
24.10.19
04:00
2nd round
Weronika Falkowska  
Manon Arcangioli [3]  
24.10.19
05:30
2nd round
Arlinda Rushiti [5]  
Jana Kolodynska [JR]  
24.10.19
05:30
2nd round
Linnea Malmqvist [4]  
Aya El Sayed [WC]  
24.10.19
07:00
2nd round
Svetlana Iansitova [q]  
Barbora Matusova [6]  
wta single I. hard Sweden W15 Stockholm sets 1 2 3 4 5
24.10.19
05:00
2nd round
Julie Gervais [1]  
Julita Saner  
24.10.19
05:00
2nd round
Tiffany William  
Elina Avanesyan [6]  
24.10.19
05:00
2nd round
Angelina Zhuravleva [7]  
Melis Yasar  
24.10.19
05:00
2nd round
Anna Ukolova  
Jacqueline Cabaj Awad [2]  
24.10.19
06:30
2nd round
Oona Orpana [3]  
Elaine Genovese  
24.10.19
06:30
2nd round
Sofia Nami Samavati  
Ida Jarlskog  
24.10.19
06:30
2nd round
Julia Lovqvist  
Fanny Ostlund [4]  
24.10.19
06:30
2nd round
Victoria Carlsten [q]  
Sara Dahlstrom [WC]  
wta single Clay Tunisia W15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
23.10.19
18:00
2nd round
Silvia Njiric [4]  
Lamis Alhussein Abdel Aziz  
23.10.19
18:00
2nd round
Federica Arcidiacono [8]  
Adithya Karunaratne  
23.10.19
18:00
2nd round
Julyette Steur [1]  
Selina Pichler [WC]  
23.10.19
18:00
2nd round
Nuria Brancaccio  
Nefisa Berberovic [5]  
23.10.19
18:00
2nd round
Vitalia Stamat [WC]  
Chelsea Vanhoutte  
23.10.19
18:00
2nd round
Valentina Gaggini [q]  
Alina Charaeva [JR]  
wta single Clay Colombia W25 Cucuta sets 1 2 3 4 5
17:00
2nd round
Maria Camila Osorio Serrano [3]  
Victoria Bosio  
23.10.19
18:30
2nd round
Anna Danilina [5]  
Ana Lantigua De La Nuez  
wta single Hard USA W25 Dallas sets 1 2 3 4 5
15:30
1st round
Monika Kilnarova  
Chanelle Van Nguyen [WC]  
15:40
1st round
Alicia Barnett  
Leonie Kung [6]  
16:00
1st round
Tori Kinard  
Ania Hertel [q]  
16:30
1st round
Marine Partaud [q]  
Katie Swan [3]  
23.10.19
18:00
2nd round
Jamie Loeb [7]  
Katharine Fahey [q]  
wta single I. hard Turkey W25 Istanbul sets 1 2 3 4 5
23.10.19
18:00
1/4
Elena Gabriela Ruse [1]  
Pemra Ozgen [7]  
23.10.19
18:00
1/4
Olga Danilovic [5WC]  
Kamilla Rakhimova  
23.10.19
18:00
1/4
Anna Kubareva [q]  
Katarzyna Piter  
23.10.19
18:00
1/4
Vlada Koval [q]  
Richel Hogenkamp [2]  
wta single Hard China W25 Nanning sets 1 2 3 4 5
23.10.19
18:00
2nd round
Arina Rodionova [7]  
Anastasia Gasanova  
23.10.19
18:00
2nd round
Jia-Jing Lu [4]  
Fangzhou Liu  
23.10.19
18:00
2nd round
Shilin Xu  
Dalila Jakupovic [3]  
23.10.19
18:00
2nd round
Fang Ying Xun  
Clara Tauson  
23.10.19
18:00
2nd round
Mariam Bolkvadze [1]  
Kathinka Von Deichmann  
23.10.19
18:00
2nd round
Raluca Georgiana Serban  
Valeria Savinykh [2]  
23.10.19
18:00
2nd round
Shuyue Ma [5]  
Sofia Shapatava [LL]  
23.10.19
18:00
2nd round
Meiqi Guo [WC]  
Aleksandrina Naydenova [8]  
wta single Hard Australia W60 Bendigo sets 1 2 3 4 5
23.10.19
20:00
2nd round
Asia Muhammad [6]  
Storm Sanders [q]  
23.10.19
20:00
2nd round
Priscilla Hon [1]  
Belinda Woolcock  
23.10.19
20:00
2nd round
Sara Tomic [WC]  
Destanee Aiava [4]  
23.10.19
20:00
2nd round
Chihiro Muramatsu  
Kaylah Mcphee [5]  
23.10.19
20:20
2nd round
Jennifer Elie [q]  
Olivia Rogowska [8]  
23.10.19
20:20
2nd round
Hiroko Kuwata  
Lizette Cabrera [2]  
23.10.19
20:20
2nd round
Maddison Inglis [3]  
Risa Ozaki  
23.10.19
20:20
2nd round
Ayano Shimizu [7]  
Kyoka Okamura  
wta single I. hard Canada W60 Saguenay sets 1 2 3 4 5
15:30
1st round
Tara Moore  
Marina Stakusic [q]  
16:00
1st round
Quinn Gleason  
Rutuja Bhosale  
17:00
1st round
Leylah Annie Fernandez [5]  
Ariana Arseneault [q]  
17:30
1st round
Jessica Livianu [q]  
Mirjam Bjorklund [8]  
23.10.19
19:30
1st round
Francoise Abanda  
Sarah-Maude Fortin [q]  
23.10.19
20:00
1st round
Melodie Collard [WC]  
Ayan Broomfield [q]  
wta single Hard USA W80 Macon sets 1 2 3 4 5
14:30
1st round
Mandy Minella [8]  
Giuliana Olmos  
15:00
1st round
Anhzelika Isaeva [q]  
Ann Li [6]  
15:30
1st round
Irina Falconi [q]  
Valentini Grammatikopoulou  
16:00
1st round
Johanna Larsson  
Danielle Lao  
17:00
1st round
Sanaz Marand [q]  
Ingrid Neel [q]  
wta single I. hard France W80 Poitiers sets 1 2 3 4 5
24.10.19
04:00
2nd round
Diana Marcinkevica  
Tereza Martincova [8]  
24.10.19
04:00
2nd round
Myrtille Georges  
Natalia Vikhlyantseva [3]  
24.10.19
04:00
2nd round
Oceane Dodin  
Anastasiya Shoshyna [q]  
24.10.19
04:00
2nd round
Varvara Flink  
Giulia Gatto-Monticone  
24.10.19
04:00
2nd round
Nina Stojanovic [4]  
Sara Cakarevic [q]  
wta single Hard China Zhuhai sets 1 2 3 4 5
24.10.19
03:00
Madison Keys  
Petra Martic  
24.10.19
04:00
Alison Riske  
Karolina Muchova  
24.10.19
07:00
Kiki Bertens  
Dayana Yastremska  
atp double I. hard France Brest Challenger sets 1 2 3 4 5
12:00
1/4
Elliot Benchetrit/Manuel Guinard  
Marek Gengel/Zdenek Kolar  
14:30
1st round
Hugo Grenier/Maxime Janvier  
Benjamin Bonzi/Antoine Hoang  
24.10.19
04:00
1st round
Roman Jebavy/Igor Zelenay [1]  
Teimuraz Gabashvili/Pavel Kotov  
atp double I. hard Austria Vienna sets 1 2 3 4 5
24.10.19
07:00
1/4
Luke Bambridge/Ben Mclachlan [q]  
Rajeev Ram/Joe Salisbury [4]  
24.10.19
11:10
1/4
Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut [3]  
Andres Molteni/Diego Sebastian Schwartzman  
atp double I. hard Germany Hamburg Challenger sets 1 2 3 4 5
14:00
1st round
Viktor Troicki/Nenad Zimonjic [PR]  
Pedro Martinez Portero/Bernabe Zapata Miralles  
14:10
1st round
Louis Wessels/Mischa Zverev [WC]  
Mirza Basic/Nikola Milojevic  
15:20
1st round
Andre Begemann/Florin Mergea [4]  
Rameez Junaid/Purav Raja  
23.10.19
18:00
1/4
Adrian Menendez-Maceiras/Sergiy Stakhovsky  
Karol Drzewiecki/Szymon Walkow  
atp double Clay Peru Lima Challenger sets 1 2 3 4 5
13:40
1st round
Pedro Sousa/Mark Vervoort  
Facundo Bagnis/Facundo Mena  
14:00
1st round
Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino [WC]  
Martin Cuevas/Juan Pablo Ficovich  
15:00
1st round
Alexander Merino/Renzo Olivo [WC]  
Orlando Luz/Rafael Matos  
15:00
1st round
Diego Hidalgo/Roberto Quiroz  
Nicolas Alvarez/Daniel Elahi Galan [WC]  
23.10.19
18:30
1st round
Jose Hernandez-Fernandez/Mario Vilella Martinez  
Sergio Galdos/Leonardo Mayer [3]  
atp double Hard China Liuzhou Challenger sets 1 2 3 4 5
24.10.19
00:40
1/4
Yan Bai/Yunseong Chung  
Ivan Sabanov/Matej Sabanov  
24.10.19
02:00
1/4
Toshihide Matsui/Vishnu Vardhan  
Christopher Eubanks/Kaichi Uchida  
24.10.19
02:00
1/4
Xin Gao/Aoran Wang [WC]  
Ji Sung Nam/Min-Kyu Song [3]  
24.10.19
02:00
1/4
Andre Goransson/Christopher Rungkat [1]  
Mikhail Elgin/Denis Istomin [PR]  
atp double I. hard Switzerland Basel sets 1 2 3 4 5
24.10.19
07:00
1/4
Jamie Murray/Neal Skupski  
Jean-Julien Rojer/Horia Tecau [4]  
24.10.19
10:40
1/4
Jeremy Chardy/Fabrice Martin  
Taylor Harry Fritz/Reilly Opelka  
atp double Hard Australia Traralgon Challenger sets 1 2 3 4 5
23.10.19
21:40
1/4
Brydan Klein/Scott Puodziunas  
Sanchai Ratiwatana/Sonchat Ratiwatana [4]  
23.10.19
23:00
1/4
Max Purcell/Luke Saville [1]  
Andrew Harris/Akira Santillan  
23.10.19
23:00
1/4
Alex Bolt/Matt Reid [3]  
Calum Puttergill/Brandon Walkin [WC]  
23.10.19
23:00
1/4
Thomas Fancutt/Bradley Mousley [PR]  
Marcelo Tomas Barrios Vera/Alejandro Tabilo  
wta double Hard China Zhuhai sets 1 2 3 4 5
23.10.19
18:00
Ying-Ying Duan/Zhaoxuan Yang  
Darija Jurak/Alicja Rosolska  
23.10.19
18:00
Lyudmyla Kichenok/Andreja Klepac  
Xinyu Jiang/Qianhui Tang  
24.10.19
01:30
Lyudmyla Kichenok/Andreja Klepac  
Oksana Kalashnikova/Sofia Kenin  
<